PLEN
Oferta hal

Hale namiotowe

Ekonomiczna
odpowiedź
na potrzeby
Twojej firmy

Hale namiotowe to nowoczesne rozwiązanie idealne dopasowane do współczesnych wymagań biznesowych. Elastyczność zastosowania tej formy konstrukcyjnej jest nieoceniona. Hale mogą pełnić rolę obiektów przemysłowych, rekreacyjnych, handlowych, magazynowych.

Optymalny stosunek jakości do ceny w połączeniu z solidnością wykonania to główne czynniki, które decydują o tym że klienci coraz częściej decydują się na nasze produkty.

Szukasz profesjonalnej firmy z doświadczeniem w produkcji hal namiotowych? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety hal
namiotowych:

Niższy koszt

Szybszy montaż

Wodoszczelność

Wytrzymałość

Zdecydowanie niższy koszt produkcji w porównaniu do tradycyjnych budynków murowanych

Stosunkowo prosty montaż, ale również doświadczony zespół gwarantuje sprawny przebieg całego procesu

Podczas produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, dlatego nasze hale charakteryzują się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne

Stosujemy poszycia plandekowe, które są wytrzymałe na rozciąganie i rozrywanie materiału

Najważniejsze cechy:

Konstrukcja

Powstają z precyzyjnie wykonanych profili zamkniętych, które są cynkowanie ogniowo, co z kolei chroni szkielet obiektu przed korozją.

Poszycie

W produkcji używamy materiału PCV o gramaturze 650 g/m2 z atestem niepalności lub blachy trapezowej T-18. Jedno i drugie rozwiązanie gwarantuje solidność wykonania oraz bezpieczeństwo

Wybór koloru

Dajemy możliwość wyboru kolorystki z palety RAL, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Trwałość i mobilność

Najwyższa jakość materiałów oraz lekkość konstrukcji umożliwia przenoszenie lub transport hal namiotowych w dowolne miejsce

Hale z plandeki? Idealna alternatywa dla drogiej budowlanki

Aktualnie przedsiębiorcy szukają na rynku tańszych i szybszych rozwiązań w celu realizacji swoich celów biznesowych. Hale z plandeki są jedyną słuszną odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Atrakcyjna cena, krótki czas realizacji w połączeniu z szerokim zastosowaniem w przemyśle, rolnictwie, czy jako obiekt do organizacji imprez okolicznościowych to zalety, które przemawiają same za siebie.

Przykładowe realizacje:

Wszystkie referencje

Hala
Do ujeżdżania koni

Hala
Imprezowa

Hala
Magazynowa

Hala
Sportowa

Call Now Button